iş görüşmesi

EKİBİMİZ

ferabey.jpg

Ferda Besli

Kurumsal Finansman, proje finansmanı, kredi ve banka ilişki yönetimi, stratejik pazarlama konularında 30 seneden fazla deneyime sahip olan Besli, BESFİN'in kurucusu ve  CEO’sudur.   İş hayatına 1987 yılında Akbank T.A.Ş'de başladı. Bankacılıkta Teftiş Kurulu ve Şube Müdürü, ardından Kurumsal Bankacılıktan Sorumlu Departman Müdürü,  Ticari ve KOBİ  Bankacılığı'ndan Sorumlu Başkan görevlerinde bulunmuştur. Besli, 2006 – 2011 yılları arasında  Akbank’ta Ticari Bankacılık, KOBİ, Proje Finansmanı ve Nakit Yönetimi Bölümlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmış ve  2011 yılında emekli olmuş ve aynı yıl BESFİN'i kurmuştur.Türkiye Sermaye Piyasaları Kurulu Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı ve Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisanslarına sahiptir.

İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü Mezunu olan Besli Akbank'ta görev yaptığı süre boyunca dünyanın önde gelen finans kuruluşu Deutsche Bank'ta staj yapmış, satış ve pazarlama konularında çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere katılmıştır. Son olarak London Business School'da “Müşteri Odaklı Pazarlama Stratejisi” eğitimine katılmıştır.

Avrupa Politika Araştırmaları Merkezi (CEPS) ve Akdeniz Avrupa Enstitüsü (IEMED) tarafından ortaklaşa kurulan üst düzey bir çalışma grubunun üyesi olan Besli, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin (KOBİ'ler) bölgedeki finansmana erişimini artırmak için pratik yolların incelendiği Barselona ve Brüksel'deki toplantılara aktif olarak katılmıştır.

Türkiye’de TUSİAD (Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği ), Amerika’da WFS (Dünya Futuristler Derneği), İngiltere’de İngiliz düşünce kuruluşu Chatham House ve çeşitli sosyal kuruluşlarda üye olarak çalışmıştır.

Nihan Tarmuur.jpg

Nihan Tarmur

Proje finansmanı, dış ticaret ve nakit yönetimi konularında 20 seneden fazla deneyime  sahip olan Tarmur, BESFİN'e 2016 yılında Kurumsal Finansman Direktörü olarak katılmıştır. İş hayatına 1994 yılında Yapı ve Kredi Bankası MT programı ile başlamış, 2003 yılına kadar sırasıyla Kurumsal Bankacılık genel müdürlük ve Esentepe Kurumsal şubelerinde birim yönetmenliği ve portföy yönetmenliği görevlerine devam etmiştir. 2004 – 2007 yılları arasında Ticari Bankacılık Yönetimi altında şube müdürlüğü, 2007 – 2010 yılları arasında Kurumsal Bankacılık Yönetimi Satış ve Kredi Destek Direktörü olarak görev yapmıştır. 2010 yılı sonrası Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bünyesinde Unicredit grup Bankaları ile bağlantılı Yapılandırılmış Ticaret ve İhracat finansmanı konusunda ortak bir çalışma yürütmüş, çeşitli projelerde yer almıştır. Grupta en son Unicredit Menkul Değerler A.Ş. bünyesinde Kurumsal Satış Direktörü olarak görev yapmıştır. 2012- 2016 yılları arasında ABank A.Ş. de Kurumsal/Ticari Bankacılık yönetimlerinde Satış ve Pazarlama Grup müdürü olarak görev almıştır. 

 

1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan Nihan Tarmur, 2007 - 2009 yılları arasında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstititüsü Muhasebe Finansman master programında eğitim görmüş ve 2003-2004 yılları arasında Georgetown Üniversitesi İşletme sertifika programını tamamlamıştır.

KAAN YILDIZz.jpg

Çağrı Kaan Yıldız

Kıdemli Danışman

kaan.yildiz@besfin.com

Çağrı Kaan Yıldız 2017 yılında Besfin bünyesine katılmış ve inşaat, gayrimenkul, ilaç ve medical ürünler alanları başta olmak üzere çeşitli sektörlere yönelik çalışmıştır. Finansal modelleme, değerleme, analiz, araştırma ve M&A gibi mevcut konularda Besfin’de hizmet vermektedir. Finans sektörüne ilk adımı, Finansbank’ta atan Kaan,daha sonra Eczacıbaşı’nda ve PwC’de çalışmıştır. Kaan, Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur.

Deniz Beslii.jpg

Deniz Besli

Deniz Besli 2016 yılında Besfin bünyesine katılmış, Besfin’de Finansal Analiz, Finansal Modelleme, M&A konularında Besfin’de hizmet vermektedir. Çalışma hayatına başlamadan önce Ernst&Young, PwC gibi firmalarda Kurumsal Finans bölümlerinde staj yapmıştır.Deniz Besli; İstanbul Teknik Üniversitesi SUNY Ekonomi Programında ve aynı zamanda State University of New York Üniversitesinden 2018 yılında mezun olmuştur.

Betül Gürkan.jpg

Betül Gürkan

Betül Gürkan 2019 yılında Besfin bünyesine katılmış ve finansal modelleme, değerleme, analiz, araştırma ve M&A gibi mevcut konularda Besfin’de hizmet vermektedir. Finans sektörüne ilk adımı, 2017 yılında ABD’nin South Carolina State Üniversitesi’nde katıldığı ekonomi ve finans alanındaki programlarla atmıştır. Antalya Aksu Fen Lisesi mezunu olan Betül, üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü’nde tamamlamıştır.

Kaan_Erişen.png

Kaan Erişen

Kaan Erişen 2019 yılında Besfin bünyesine katılmıştır. Proje finansmanı, M&A, finansal modelleme, değerleme ve finansal analiz konularında Besfin’de hizmet vermektedir ve otomotiv başta olmak üzere çeşitli sektörlere yönelik çalışmaktadır. Finans sektörüne ilk adımını Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Finansal Planlama Departmanı’ndaki stajıyla atmıştır. Daha sonra Boehringer Ingelheim şirketinde finans departmanında çalışmıştır. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır.

Mert foto.jpg

Mert Rıfat Şapçı

Mert Şapcı 2020 yılında Besfin bünyesine katılmış olup finansal modelleme, M&A, proje finansmanı ve araştırma konularında hizmet vermektedir. İş hayatına Alnylam Pharmaceuticals şirketinde finans departmanında ve finansal danışmanlık şirketi olan Ameriprise Financial’da yaptığı stajlarla başlamıştır. Mezun olduktan sonra Cargurus’ta satış departmanında analist olarak çalışmıştır. Finans, biyoteknoloji ve bilişim sektörlerinde deneyimi olan Mert başta tekstil ve fintech olmak üzere çeşitli sektörler üzerinde çalışmaktadır.

Mert Koç Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimini 2019 yılında Northeastern Üniversitesi’nde ekonomi ve işletme bölümlerinde tamamlamıştır.

Özge_Cesur_Foto.jpg

Özge Elif Cesur

Özge Elif Cesur 2020 yılında Besfin bünyesine katılmıştır. Finansal modelleme, analiz, değerleme, araştırma, proje finansmanı ve M&A konularında Besfin’de hizmet vermektedir. Finans sektörüne ilk adımını HSBC Kurumsal Bankacılık Departmanı’nda atmıştır. Sonrasında BP Castrol’de ve TEPAV’da staj yapmıştır. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Özge, Sabancı Üniversitesi’nde Ekonomi yüksek lisans programının ardından Georgetown University’de  Ekonomi alanında master eğitimini tamamlamıştır.

GYO.jpg

Gürkan Yasin Özcan

Gürkan Yasin Özcan 2020 yılında Besfin bünyesine katılmıştır. M&A,finansal modelleme, değerleme, analiz, araştırma ve proje finansmanı gibi mevcut konularda Besfin’de hizmet vermektedir. Finans sektörüne üç kurumsal şirketin finans departmanlarında yapmış olduğu stajlarla adım atmış, son olarak da M&A hizmeti veren butik bir şirkette M&A stajyeri olarak görev almıştır. Üniversite eğitimine Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde 4 yıl devam etmiş ardından eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamlamıştır.

Murat Yelmen.jpg

Murat Yelmen

Murat Yelmen 2020 yılında Besfin bünyesine katılmış; inşaat ve enerji başta olmak üzere çeşitli sektörler için proje finansmanı, M&A, finansal modelleme, değerleme ve finansal analiz konularında hizmet vermektedir. Stajını İstanbul Grand Airport’ta (İGA) tamamlamasının ardından finans sektörüne ilk adımını Besfin’de atmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde eğitimini tamamlamasının ardından şu anda Boğaziçi Üniversitesi Construction Management bölümünde yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

MUSACAN.jpg

Musa Can Doğan

Musa Can Doğan 2020 yılında Besfin bünyesine katılmıştır. Finansal modelleme, değerleme, analiz, araştırma ve M&A gibi konularında Besfin’de hizmet vermektedir. Alibaba.com Türkiye’de Pazarlama stajı yapan Musa Can, finans sektörüne ilk adımını Ağaoğlu Şirketler Grubu Finans Departmanı’ndaki stajıyla atmıştır. Bursa Atatürk Anadolu Lisesi mezunu olup lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır.

Mehmet Dağlı.jpg

Mehmet Dağlı

Mehmet Dağlı 2020 yılında Besfin bünyesine katılmış ve finansal modelleme, değerleme, analiz, araştırma ve M&A gibi mevcut konularda hizmet vermektedir. Finans sektörüne ilk adımını Yapı ve Kedi Bankasındaki stajı ile atmıştır. Ardından Bosch Türkiye ve PepsiCo Türkiye ofislerinde finans alanında yarı zamanlı olarak çalışmıştır. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.

© 2020 BESFIN

  • Besfin Twitter
  • Besfin Facebook
  • Besfin Linkedin

Proudly created with Featdoor.com