iş görüşmesi

EKİBİMİZ

ferabey.jpg

Ferda Besli

Kurumsal Finansman, proje finansmanı, kredi ve banka ilişki yönetimi, stratejik pazarlama konularında 30 seneden fazla deneyime sahip olan Besli, BESFİN'in kurucusu ve  CEO’sudur.   İş hayatına 1987 yılında Akbank T.A.Ş'de başladı. Bankacılıkta Teftiş Kurulu ve Şube Müdürü, ardından Kurumsal Bankacılıktan Sorumlu Departman Müdürü,  Ticari ve KOBİ  Bankacılığı'ndan Sorumlu Başkan görevlerinde bulunmuştur. Besli, 2006 – 2011 yılları arasında  Akbank’ta Ticari Bankacılık, KOBİ, Proje Finansmanı ve Nakit Yönetimi Bölümlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmış ve  2011 yılında emekli olmuş ve aynı yıl BESFİN'i kurmuştur.Türkiye Sermaye Piyasaları Kurulu Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı ve Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisanslarına sahiptir.

İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü Mezunu olan Besli Akbank'ta görev yaptığı süre boyunca dünyanın önde gelen finans kuruluşu Deutsche Bank'ta staj yapmış, satış ve pazarlama konularında çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere katılmıştır. Son olarak London Business School'da “Müşteri Odaklı Pazarlama Stratejisi” eğitimine katılmıştır.

Avrupa Politika Araştırmaları Merkezi (CEPS) ve Akdeniz Avrupa Enstitüsü (IEMED) tarafından ortaklaşa kurulan üst düzey bir çalışma grubunun üyesi olan Besli, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin (KOBİ'ler) bölgedeki finansmana erişimini artırmak için pratik yolların incelendiği Barselona ve Brüksel'deki toplantılara aktif olarak katılmıştır.

Türkiye’de TUSİAD (Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği ), Amerika’da WFS (Dünya Futuristler Derneği), İngiltere’de İngiliz düşünce kuruluşu Chatham House ve çeşitli sosyal kuruluşlarda üye olarak çalışmıştır.

Deniz Beslii.jpg

Deniz Besli

Senior Consultant

deniz.besli@besfin.com

Deniz Besli 2018 yılında Besfin bünyesine katılmış, Besfin’de Finansal Analiz, Finansal Modelleme, M&A konularında Besfin’de hizmet vermektedir. Çalışma hayatına başlamadan önce Ernst&Young, PwC gibi firmalarda Kurumsal Finans bölümlerinde staj yapmıştır.Deniz Besli; İstanbul Teknik Üniversitesi SUNY Ekonomi Programında ve aynı zamanda State University of New York Üniversitesinden 2018 yılında mezun olmuştur.

Betül Gürkan.jpg

Betül Gürkan

Betül Gürkan 2019 yılında Besfin bünyesine katılmış ve finansal modelleme, değerleme, analiz, araştırma ve M&A gibi mevcut konularda Besfin’de hizmet vermektedir. Finans sektörüne ilk adımı, 2017 yılında ABD’nin South Carolina State Üniversitesi’nde katıldığı ekonomi ve finans alanındaki programlarla atmıştır. Antalya Aksu Fen Lisesi mezunu olan Betül, üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü’nde tamamlamıştır.

Mert foto.jpg

Mert Rıfat Şapçı

Mert Şapcı 2020 yılında Besfin bünyesine katılmış olup finansal modelleme, M&A, proje finansmanı ve araştırma konularında hizmet vermektedir. İş hayatına Alnylam Pharmaceuticals şirketinde finans departmanında ve finansal danışmanlık şirketi olan Ameriprise Financial’da yaptığı stajlarla başlamıştır. Mezun olduktan sonra Cargurus’ta satış departmanında analist olarak çalışmıştır. Finans, biyoteknoloji ve bilişim sektörlerinde deneyimi olan Mert başta tekstil ve fintech olmak üzere çeşitli sektörler üzerinde çalışmaktadır.

Mert Koç Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimini 2019 yılında Northeastern Üniversitesi’nde ekonomi ve işletme bölümlerinde tamamlamıştır.

Özge_Cesur_Foto.jpg

Özge Elif Cesur

Özge Elif Cesur 2020 yılında Besfin bünyesine katılmıştır. Finansal modelleme, analiz, değerleme, araştırma, proje finansmanı ve M&A konularında Besfin’de hizmet vermektedir. Finans sektörüne ilk adımını HSBC Kurumsal Bankacılık Departmanı’nda atmıştır. Sonrasında BP Castrol’de ve TEPAV’da staj yapmıştır. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Özge, Sabancı Üniversitesi’nde Ekonomi yüksek lisans programının ardından Georgetown University’de  Ekonomi alanında master eğitimini tamamlamıştır.

GYO.jpg

Gürkan Yasin Özcan

Gürkan Yasin Özcan 2020 yılında Besfin bünyesine katılmıştır. M&A,finansal modelleme, değerleme, analiz, araştırma ve proje finansmanı gibi mevcut konularda Besfin’de hizmet vermektedir. Finans sektörüne üç kurumsal şirketin finans departmanlarında yapmış olduğu stajlarla adım atmış, son olarak da M&A hizmeti veren butik bir şirkette M&A stajyeri olarak görev almıştır. Üniversite eğitimine Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde 4 yıl devam etmiş ardından eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamlamıştır.

Murat Yelmen.jpg

Murat Yelmen

Murat Yelmen 2020 yılında Besfin bünyesine katılmış; inşaat ve enerji başta olmak üzere çeşitli sektörler için proje finansmanı, M&A, finansal modelleme, değerleme ve finansal analiz konularında hizmet vermektedir. Stajını İstanbul Grand Airport’ta (İGA) tamamlamasının ardından finans sektörüne ilk adımını Besfin’de atmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde eğitimini tamamlamasının ardından şu anda Boğaziçi Üniversitesi Construction Management bölümünde yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

MUSACAN.jpg

Musa Can Doğan

Musa Can Doğan 2020 yılında Besfin bünyesine katılmıştır. Finansal modelleme, değerleme, analiz, araştırma ve M&A gibi konularında Besfin’de hizmet vermektedir. Alibaba.com Türkiye’de Pazarlama stajı yapan Musa Can, finans sektörüne ilk adımını Ağaoğlu Şirketler Grubu Finans Departmanı’ndaki stajıyla atmıştır. Bursa Atatürk Anadolu Lisesi mezunu olup lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır.

Mehmet Dağlı.jpg

Mehmet Dağlı

Mehmet Dağlı 2020 yılında Besfin bünyesine katılmış ve finansal modelleme, değerleme, analiz, araştırma ve M&A gibi mevcut konularda hizmet vermektedir. Finans sektörüne ilk adımını Yapı ve Kredi Bankasındaki stajı ile atmıştır. Ardından Bosch Türkiye ve PepsiCo Türkiye ofislerinde finans alanında yarı zamanlı olarak çalışmıştır. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.

© 2020 BESFİN

  • Besfin Twitter
  • Besfin Facebook
  • Besfin Linkedin

Proudly created with Featdoor.com