top of page
Image by Dan Schiumarini

Dijital Finansal Danışmanlık

Besfin Olarak 

Dilediğiniz yerde, yüz yüze gelmeden mükemmel müşteri memnuniyetini sizlere sunuyoruz.

Besfin 2021 itibariyle Dijital Finansal Danışmanlık Hizmeti vermeye başlamıştır.

Computer Programming

Dijital Teknolojiler

2021 Yılı ve sonrasında kendiniz ve şirketiniz için yapacağınız en iyi yatırım tamamen teknoloji ve teknolojinin ayrılmaz ikilisi olan dijitalleşmedir. 

Besfin olarak 2015 yılından beri dijital transformasyon konusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu noktada en iyi yaptığımız işlerimizden olan Finansal Danışmanlığı dijital ortamda da sürdürmeye karar verdik. 

Computer Sketch

AI Uygulamaları &

Modeller

Günümüz dünyasında, şirketinizin büyümesinin en önemli ve hızlı yollarından birisi de Finansal Durum Değerlendirmesi ( Due Diligence) yapılarak şirketin; Finansal tabloları detaylı analiz edilerek finansal açıdan güçlü ve zayıf, potansiyel sorun oluşturabilecek yönleri ortaya çıkartılıp, şirket için kritik finansal performans göstergeleri (KPI) belirlenerek uzun vadeli stratejisi AI Uygulamalı modellerle oluşturulmasıdır.

Sosyal Platformlarda Toplantılar

Dijitalleşmenin hızla yayıldığı bu dönemde bizim başlangıç noktamız dilediğiniz yerden, yüz yüze gelmeden sloganı ile hareket ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize hangi dijital platform üzerinden bizlerle iletişime geçmek isterseniz, size o platformdan mükemmel müşteri deneyimini sunuyoruz.

Keyboard and Mouse

Online Workshoplar

Dijital Finansal Danışmanlık hizmetimizin bir parçası olarak fiziken verdiğimiz workshopları, 2020 yılının Nisan ayından itibaren  dijital platformlara taşımış bulunmaktayız. Dilediğiniz yerden, dilediğiniz sosyal platformdan sizlerle wokshoplar için bir araya gelebiliriz.  

Online Workshop
bottom of page