top of page

HAKKIMIZDA

Besfin, müşteri memnuniyetine odaklı, ana prensibi yüksek kaliteli danışmanlık sağlamak olan bir Kurumsal Finans Danışmanlık firmasıdır. Başta; İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere çeşitli illerde farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerine profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Besfin olarak sizlere sunduğumuz derin endüstri bilgimiz ile, başta; İnşaat, Tekstil, Demir-Çelik,Gıda-İçecek ve Enerji olmak üzere 20 farklı sektörde yatırımlarınızı stratejik olarak değerlendiriyor ve finansal süreçlerinizin yönetimi ile şirketlerinizin büyümesini ve finansal varlıkların nasıl korunması gerektiğine dair öncelikler hakkında danışmanlık veriyoruz.

Bizi farklı kılan; yarattığımız katma değer ile müşterilerimizle aramızda güçlü bağlar kuruyor olmamız ve bu kurduğumuz değerli bağı sadakat ve güvene dayandırmamızdır.

Derin sektörel bilgiye sahip güçlü ekibimiz ve hem küresel hem de yerel ağımız sayesinde müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabası ile katma değer yaratıyoruz. Sizlerle birlikte çalışarak yaratıcı çözümler üretiyor ve bu şekilde rakiplerinizden ayrışmanızı sağlayan şeffaf, özgün ve bütünlük içinde sürdürülebilir büyüme sağlıyoruz.

Kurucumuz & CEO

Ferda Besli

IMG_0022.JPG
bottom of page