top of page

Şirket Birleşme ve Satın Alma Danışmanlığı

İşlemin hangi tarafında olursanız olun, doğru yatırım, doğru değerleme ve doğru strateji ile her zaman daha güçlü konumda olursunuz. Tüm bunlar için ihtiyacınız olan ise tecrübe, uzmanlık ve adanmışlıktır.

Besfin Olarak 

Beklentilerinizi iyi anlayarak, her işleme gösterdiğimiz özen ve sahip olduğumuz bilgi birikimi ile
bu uzun süreçte karşılaşabileceğiniz her türlü zorlukta, çıkarlarınızı korumak için yanınızdayız. 

Siz değerli müşterilerimize katma değeri yüksek bir hizmet kalitesi sunuyoruz.

SATICI TARAF DANIŞMANLIĞI

Büyük zorluklarla kurduğunuz, uzun uğraşlarla büyüttüğünüz şirketinizi satmak, ya da bir ortak bularak daha da büyütmek ve bunu yaparken emeklerinizin karşılığını almak, hak ettiğiniz bir başarı. Bu zaman geldiğinde yurtiçi ve yurtdışındaki pazarları tarayıp size uygun doğru alıcıyı bulmak için var gücümüzle çabalayacağız. Uzmanlığımız sayesinde şirketinizin gerçek değerini bulacağımıza emin olabilirsiniz. Mirasınız bizim ellerimizde.

ALICI TARAF DANIŞMANLIĞI

Günümüz dünyasında, şirketinizin büyümesinin en önemli ve hızlı yollarından birisi de doğru şirketi satın alarak kendi bünyenize katmak ve kendinizi geleceğe hazırlamaktır. Uluslararası iş ortaklarımızın yanı sıra gelişen trendleri takip ederek iyi anlamamız sayesinde, yeni pazarlara açılmanız ve yarının dünyasına hazırlanmanız için birçok fırsat tanıyabilir, rekabette bir adım öne geçmenizi sağlayabiliriz.

MEZZANINE FONLAMA

Şirket sahibi olarak, yeni yatırım projelerinizi fonlamak ve şirketinizi büyütmek istediğinizde seçeneklerinizi kredi kullanmayla veya şirkete bir ortak almayla sınırlamayın. Hem kredi hem de sermaye benzeri yapısıyla mezzanine fonlama, finans dünyasında popülaritesi her geçen gün artan bir enstrüman. Şirketinize uygun bir mezzanine fonlamaya ulaşmak için yerel ve uluslararası kuruluşlar ile iletişime geçerek şirketinizin büyümesine katkıda bulunalım.

ŞİRKET DEĞERLEMESİ HİZMETLERİ

Gerek M&A sürecinde gerek ortakların ayrılması sürecinde gerekse başka bir nedenle şirketinizin değerini bilmeniz, önemli kararları vermenize yardımcı olacaktır. Finans dünyasınca kabul görmüş değerleme tekniklerini kullanarak ve farklı metodolojileri harmanlayarak yaptığımız objektif değerlemeler sayesinde kendinizi doğru konumlamanıza ve gelecek planlamanıza yardımcı oluyoruz.

bottom of page